Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Prymusowa Wola - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Ostrów

Ostrów(Prymusowa Wola + 21 km)

50 000 zł4 600 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Leśna działka blisko rzeki Pilicy. Teren bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Miejsce ciche i bardzo spokojne. W najbliższym sąsiedztwie inne nieruchomości leśne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Owadów

Owadów(Prymusowa Wola + 3 km)

11 000 zł1 081 m² 10,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0.1081 ha granicząca z lasem, zlokalizowana w miejscowości Owadów, gm. Sławno, pow. opoczyński, woj. łódzkie. Wymiary i kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Mechlin

Mechlin(Prymusowa Wola + 25 km)

72 000 zł900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz widokowej działki w zacisznym, cichym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Przedstawiam na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Mechlin w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Wrzosowa

Lubiaszów(Prymusowa Wola + 23 km)

72 240 zł1 032 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające położenie działki, miejsce pełne uroku, doskonałe do wypoczynku lub stałego zamieszkania, bardzo blisko natury! Lubiaszów Stary - przysiółek wsi Lubiaszów w Polsce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Barkowice

Barkowice(Prymusowa Wola + 24 km)

120 000 zł714 m² 168,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki nad Zalewem Sulejowskim Proponujemy do sprzedaży działkę w bliskiej odległości do Zalewu Sulejowskiego. Powierzchnia działki 716 m Działka ogrodzona. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zakościele

Zakościele(Prymusowa Wola + 19 km)

315 350 zł3 710 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 710 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 85 m, głębokość 35 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębowa Góra-Kolonia

Dębowa Góra-Kolonia(Prymusowa Wola + 17 km)

190 000 zł9 000 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w gminie Aleksandrów w miejscowości Dębowa Góra Kolonia nad Czarną o powierzchni 9000 m 2 składającą się z dwóch geodezyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Wierzchowisko(Prymusowa Wola + 17 km)

90 000 zł7 000 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Wierzchowisko, gmina Żarnów. Teren położony w spokojnej wsi, bliska odległość do lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Działkowa

Opoczno(Prymusowa Wola + 7 km)

217 000 zł3 198 m² 67,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę przy ulicy Działkowej w Opocznie *** Na sprzedaż działka o powierzchni 3198m2 położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dobra Woda

Sulejów(Prymusowa Wola + 21 km)

98 982 zł1 222 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Działka bezpośrednio przy drodze gminnej - tj. ulicy Dobra Woda Powierzchnia działki ok 1222m2, o wymiarach 37m x 25m x 41,75m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna

Prymusowa Wola,łódzkie

230 000 zł33 200 m² 6,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę leśną *** Szukasz działki z lasem o dużej powierzchni? Mamy dla Ciebie działkę w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Prymusowa Wola

Prymusowa Wola,łódzkie

122 000 zł6 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę pod zabudowę z mediami*** Masz pomysł na swoją wymarzoną działkę?

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Prymusowa Wola

Prymusowa Wola,łódzkie

120 000 zł6 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę rolną z mediami*** Masz pomysł na swoją wymarzoną działkę?

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij